Ви тут:
Суспільство Україна 

МОЗ планує закупити 622 автомобілі “швидкої” допомоги

МОЗ планує закупити 622 автомобілі “швидкої” допомоги

Наприкінці вересня ДП «Медзакупівлі України» завершило контрактування постачальників для закупівлі 622 автомобілів швидкої медичної допомоги.

“Відповідно до процедур закупівлі, які відбулися у серпні-вересні 2021 року, було укладено 15 договорів на загальну суму більш ніж 1 млрд грн.  Економія коштів платників податків, що була досягнута в результаті процедур закупівлі, складає близько 346,7 млн грн від 1,35 млрд грн, що були заплановані у паспорті бюджетної програми на 2021 рік”, – зазначили у МОЗ.

Марки автомобілів: Fiat Ducato, Peugeot Boxer та Citroen Jumper. Їхні поставки очікуються протягом IV кварталу 2021 року – I кварталу 2022 року. 

Як повідомили у відомстві, закупівлі автомобілів швидкої медичної допомоги відбулися за спрощеною/допороговою процедурою, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі». Такий порядок щодо закупівлі товарів та послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), встановлений на період дії встановленого Кабінетом Міністрів України карантину відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб». 

Система Orphus