Ви тут:
Медицина Освіта Суспільство ТОП-новина Україна 

МОЗ ініціює дострокові шкільні канікули з 18 жовтня

МОЗ ініціює дострокові шкільні канікули з 18 жовтня

Міністерство охорони здоров’я рекомендує Міністерству освіти і науки перенести осінні канікули в закладах освіти на 18 жовтня.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров’я.

Пропозицію перенесення осінніх канікул 12 жовтня підтримала Державна комісія з питань ТЕБ і НС.

“Ситуація з захворюваністю на коронавірусну хворобу погіршується, зокрема, кожного дня у сотень дітей виявляють COVID-19, а тисячі учнів разом із вчителями відправляють на ізоляцію через виявлені випадки COVID-19. Достроковий початок канікул для школярів дозволить вплинути на поширення коронавірусної хвороби шляхом зменшення активності громадян та кількості не обов’язкових соціальних контактів”, – пояснив Віктор Ляшко.

Міністр нагадав, що освітяни включені до Переліку професій, представники яких мають бути обов’язково вакциновані для повноцінної роботи. Якщо до листопада співробітники сфери освіти не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

“Вакцинація для освітян є можливістю не лише продовжувати працювати та надавати якісні знання учням. У першу чергу йдеться про захист свого життя та здоров’я, безпеку дітей”, – додав Міністр.

Нагадаємо, за добу 12 жовтня в Україні на коронавірусну інфекцію захворіли 1588 дітей.

Система Orphus