Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Молодь змінить Україну”: полтавці отримали гранти та стажування за кордоном від Фонду родини Богдана Гаврилишина

“Молодь змінить Україну”: полтавці отримали гранти та стажування за кордоном від Фонду родини Богдана Гаврилишина

23 жовтня у Полтаві відбулась фінальна частина цьогорічної програми “Молодь змінить Україну” Фонду родини Богдана Гаврилишина. Нетворкінг та нагородження пройшли у центрі Дія.Бізнес.

Фонд родини Богдана Гаврилишина реалізовує програму “Молодь змінить Україну” з 2012 року. За словами координатора у Полтавській області Богдана Михальчука, метою програми є сформувати критичну масу відповідальної, професійної молоді, яка буде творити зміни у державі, громадах, містах.

Програма на Полтавщині тривала чотири місяці, включаючи місяць інтенсивного навчання, напрацювання кожним учасником власного проєкту, його втілення та звітування. У Полтавській області за перемогу змагалися 60 учасників, з яких близько 35 – успішно прозвітували про реалізацію своїх проєктів.

Переможці отримають міні-гранти для продовження своїх проєктів: від 10 тис грн до 30 тис грн. Або можливість тижневого закордонного стажування в одній з європейських країн: Швеція, Швейцарія, Австрія, Німеччина або Польща.

Амбасадорка Фонду Богдана Гаврилишина , депутатка Полтавської міської ради Юлія Городчаніна розповіла, що її знайомство з Фондом розпочалося у 2015 році з розмови з Богданом Гаврилишином. Вона теж була учасницею програми і з того часу веде активне громадсько-політичне життя.

“Я рада, що на етапі звітування ми побачили, як, здавалося б, фантастичні ідеї втілюються в життя громад, і яку це може принести користь людям. Я сподіваюся, що це середовище і цей проєкт мотивуватиме вас рухатися далі”, — сказала Юлія Гродчаніна.

Можливість навчання за кордоном отримали: Ольга Ошека, Арсен Шумейко, Ксенія Литвишко, Марина Садкіна, Наталія Шаповал та Лідія Штепка.

Малі гранти на продовження реалізації своїх проєктів загальною сумою 105 тис грн отримали:

– Інна Рокотянська — 10 тис грн;

– Ксенія Вишневська — 10 тис грн;

– Олег Голота — 10 тис грн;

– Марина Пушкарьова — 15 тис грн;

– Євгеній Рочев — 25 тис грн;

– Євген Закалюжний — 35 тис грн.

Довідка. Фонд родини Богдана Гаврилишина — це благодійна організація, заснована у 2017 році дружиною та дітьми видатного українця, всесвітньо відомого економіста та візіонера доктора Богдана Гаврилишина. Головною місією фонду є підтримка молодих змінотворців задля сталого розвитку ціннісно-орієнтованої України.

[metaslider id=823588]
Система Orphus