Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Молодь Полтавщини запрошують до участі в проєкті – “Музейна квест-майстерня для молоді з інвалідністю”

Молодь Полтавщини запрошують до участі в проєкті – “Музейна квест-майстерня для молоді з інвалідністю”

Громадська організація «Спілка жінок Полтавщини» шукає активну молодь для  участі в  проєкті соціальної дії «Музейна квест-майстерня для молоді з інвалідністю, який реалізується за фінансової підтримки Британської Ради в рамках Проекту «Активні громадяни» в м. Полтава.

Запрошують 10 бажаючих учнів, які з 7 по 9 жовтня  візьмуть участь у  проєкті, що передбачає заходи, які сформують подальший вплив на проблему соціалізації та інтеграції у суспільство молоді з інвалідністю.

Електронна пошта для подачі заявок:  rfpp.poltava@gmail.com 

Координатор проєкту: Ніна Кузьменко, голова правління ГО «СЖП», автор проєкту соціальної дії.

Заходи проєкту:

7 жовтня 15:00-16:30 – проведення майстер–класу мистецтво комунікації для учасників проєкту разом із викладачем сурдопедагогом вивчаємо базові навички з використання жестової мови під час спілкування з молодими людьми з вадами слуху. (Центральна міська бібліотека м. Полтава вул. Алмазна 6/11).

Сурдопедагог пояснює молоді в освоєнні та використання жестової мови під час спілкування з молодими людьми з вадами слуху.

8 жовтня 15:00 до 17:00 проведення майстер–класу мистецтво – квесту для учасників проєкту разом із викладачем сурдопедагогом і координатором проєкту вивчаємо і майструємо мапу квесту. (Центральна міська бібліотека м. Полтава вул .Алмазна 6/11 )

9 жовтня 14:00 -16:00 організація та проведення музейної квест–майстерні в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. з учасниками спільно із волонтерами неурядових організацій та інших інститутів громадянського суспільства

Система Orphus