Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінрегіон розпочав реструктуризацію заборгованості підприємств теплокомуненерго

Мінрегіон розпочав реструктуризацію заборгованості підприємств теплокомуненерго

У Мінрегіоні розпочали роботу щодо внесення підприємств галузі до Реєстру підприємств теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання та водовідведення, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості.

Наступний крок – підписання договорів про реструктуризацію заборгованості, повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій.

“Реструктуризація заборгованості ТКЕ та ВКГ є однією з умов, які передбачені в Меморандумі щодо сталого проходження опалювального сезону. Минулого тижня Уряд прийняв постанову, якою створено передумови для зняття арештів з рахунків підприємств та повноцінної роботи у цьому напрямі. Найближчим часом будуть укладені договори реструктуризації боргів за спожиті енергоносії”, – зазначила заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

Прийом документів для включення до Реєстру відбувається у два етапи: 

І-й етап — підприємства, рахунки яких арештовано та відповідно до яких діє активне виконавче провадження (для термінового розблокування їх діяльності) до 29.10.2021 р.;

ІІ-й етап — решта підприємств з 03.11.2021 р. у порядку надходження документів.

Фото: ілюстративне

Система Orphus