Ви тут:
R Суспільство 

Маски для обличчя: пропоновані форми та способи їх нанесення

Маски для обличчя: пропоновані форми та способи їх нанесення

Маска для обличчя – це дієвий косметичний засіб, що застосовується курсами, на постійній основі або коли терміново потрібно привести себе у порядок. До класичних форм відносяться кремові й гелеві варіанти. Вони наносяться на 10-20 хвилин, обов’язково тонким шаром, через який просвічується шкіра, а потім змиваються. Але сьогодні виробники косметики пропонують чимало альтернативних варіантів.

Купити оригінальні маски для обличчя можна, перейшовши за посиланням https://makeup.com.ua/categorys/24088/ на сайт інтернет-магазину MAKEUP, а ми зупинимося детальніше на деяких з них:

  • Альгінатні (порошкові). Випускаються у двох варіантах. Базові складаються з альгінатної кислоти та її солей і виконують інтенсивне зволоження, розгладжують рельєф, усувають запалення. Присутність у формулі колагену, аскорбінової та гіалуронової кислоти розширює можливості цього продукту.й до базової дії додається ліфтинг, антивіковий ефект, відновлення структури покривів, підвищення еластичності. Перед нанесенням порошок розводиться водою або спеціальним активатором (продається окремо). Другий спосіб дозволяє зменшити витрати порошку, оскільки розведення виконується в співвідношенні 1 до 3, а водою – у рівних кількостях. Активатор трохи уповільнює процес застигання й залишає більше часу для рівномірного розподілу.
  • Тканинні. Прості у застосуванні, можуть використовуватися у домашніх чи похідних умовах. Виготовляються з нетканих матеріалів та доповнюються спеціальними прорізами для очей, носа, рота. Заявлену дію забезпечує спеціальне просочення у формі косметичного гелю або висококонцентрованої сироватки. У перелік можливостей входить зволоження, усунення слідів втоми, сухості, почуття стягнутості, відновлення природного кольору шкіри й надання їй м’якого блиску. Але вони не впораються з глибокими зморшками, не дають помітного результату при виражених ознаках старіння. Застосовуються як доповнення до базового догляду, що здатне забезпечити заявлену дію вже після 1-2 застосувань, але пролонгованого ефекту такі маски для обличчя не мають.
  • Мінеральні. Зазвичай мають кремову текстуру, але пропонуються й тканинні варіанти. Основним компонентом є глина або природна лікувальна грязь. Основне завдання полягає в регулюванні роботи сальних залоз, а також глибокого очищення пір і зняття запалення. Такий продукт рекомендується для догляду за проблемною, жирною й комбінованою шкірою.
Система Orphus