Ви тут:

Лазерна епіляція в Полтаві — до кого записатися на видалення небажаного волосся лазером

Лазерна епіляція в Полтаві — до кого записатися на видалення небажаного волосся лазером

Заради гладенької шкіри жінки використовували бритви, воскові смужки для видалення рослинності на обличчі, ногах, на тілі, проте волосся швидко з’являлося знову. Принцип дії лазерної епіляції, що витіснила неефективні та болючі процедури, полягає у нагріванні світовими хвилями пігменту, який міститься у фолікулах. Під час термічної реакції судини закупорюються, волосок не отримує “харчування” та випадає.

Де шукати спеціаліста з лазерної епіляції

Жінки й чоловіки звикли обирати фахівця з епіляції за допомогою об’яв у місцевих друкованих виданнях або в інтернеті, але на це потрібно чимало часу. Інколи радять, до якого майстра записатися, родичі чи знайомі, що користувалися послугами фахівця й залишилися задоволеними результатом. Не всі майстри, що пропонують послуги з видалення волосся у Полтаві, мають сучасний лазер для епіляції, отримали медичну освіту та бездоганно володіють технікою, за допомогою якої проводиться косметологічна процедура.

Жінки й дівчата отримали можливість швидко підібрати у Полтаві салон краси чи надійного приватного фахівця з лазерної епіляції. Для пошуку сертифікованого косметолога не доводиться переглядати велику кількість оголошень, достатньо зайти на сторінку сайту Barb.ua https://barb.ua/uk/poltava/udalenie-volos/epilyatsiya/lazernaya. Онлайн-майданчик створений для зручності взаємодії клієнтів й салонів краси й охоплює всі обласні центри та великі міста України.

Через насиченість й різноманіття сучасного ринку косметологічних послуг та високу конкуренцію, знайти досвідченого та сумлінного майстра складно. Платформа Barb значно полегшує пошук, адже надає можливість обирати фахівця з урахуванням:

 • вартості процедури;
 • місце знаходження салону;
 • освіти та досвіду спеціаліста.

Користувач сервісу не лише переглядає портфоліо майстрів з лазерної епіляції, але й знайомиться з відгуками реальних клієнтів. Перед записом до косметолога має можливість подивитися фото до та після процедури, поспілкуватися з фахівцем.

За допомогою платформи зручно порівнювати роботи, які виконуються різними майстрами з епіляції, вдається зекономити час на пошук спеціаліста, записатися до салону чи студії, що знаходиться поруч з місцем роботи або будинком, де клієнт мешкає.

Косметологи, салони після реєстрації на порталі, ведуть власну сторінку, де надають інформацію про свою освіту, досвід роботи, про особливості та вартість процедур, про акції, що пропонують клієнтам.

На що звертати увагу при виборі майстра

Перед записом на лазерну епіляцію до фахівця на сайті, варто дізнатися про рівень освіти косметолога, наявність ліцензії на роботу салону, адже перед процедурою необхідно правильно налаштувати потужність лазерного приладу, обрати довжину хвилі опромінення. Від цього залежить результат та безпечність епіляції.

Вирішуючи скористатися послугами салону, потрібно отримати відповіді на питання:

 • чи надається консультація з приводу процедури;
 • які використовуються прилади для епіляції;
 • скільки часу продовжуватиметься сеанс.

Застарілий рубіновий лазер, що залишився в деяких косметологічних кабінетах, має невисоку потужність, видаляє лише темне волосся, а позбутися світлого не дозволяє довжина хвилі. Після процедури на шкірі іноді з’являється набряк.

В олександритовому лазері частота повторення імпульсів швидша ніж у рубінового у 5 разів, значно вища потужність. Для запобігання опіку від нагрівання має передбачатися зовнішнє охолодження.

Промінь діодного лазера не видаляє лише сиве волосся, у світлого знищує повністю фолікули, адже проникає в епідерміс на глибину 4 мм.

Обираючи салон, радять приділяти увагу чистоті та інтер’єру приміщення, обов’язково поспілкуватися з фахівцем, що робить лазерну епіляцію. Відповіді допомагають клієнту зрозуміти, чи отримає він повну інформацію про процедуру, чи враховуватимуться його побажання.

Топ-5 майстрів й салонів з лазерної епіляції у Полтаві

Найвищий рейтинг на порталі Barb серед косметологів міста, що видаляють зайве волосся на різних ділянках тіла у чоловіків та жінок методом лазерної епіляції, має Ірина Іванова. Сертифікований майстер безкоштовно проводить консультацію, працює на новому діодному приладі у затишній студії, що облаштована у спорт клубі «Олімп», та пропонує 15 видів процедур, серед яких лазерна епіляція:

 • ніг та рук;
 • глибокого бікіні;
 • гомілок й пахв;
 • обличчя й підборіддя.

Користувачам пошукової платформи за промокодом Barb косметолог надає знижку у розмірі 15%. Процедура з повного видалення волосся на обличчі триває 45 хвилин та обходиться в 350 гривень. Епіляція ніг лазером для жінки коштує від 300 грн, зони бікіні – 400, міжбрів’я – 120. Пропонує майстриня позбутися зайвої рослинності пахв чоловікам, вартість процедура 300 гривень.

Високе місце у рейтингу б’юті-організацій, що надають в Полтаві послуги з видалення волосся лазером, на порталі посідає салон «Подоестетик», який отримав за відгуками клієнтів 8,5 балів. Фахівці косметологічного центру виконують близько 30 видів процедур з видалення волосся та пропонують за 200 гривень лазерну епіляцію грудей, за 550 – зону бікіні, за 1650 – жіночих ніг.

Знижка, що надається клієнтам, які бажають скористатися промокодом, становить 10% від вартості послуги.

Косметологи, які працюють у салоні краси Studio Lazer, постійно підвищують професійний рівень, відвідуючи семінари, майстер-класи, й пропонують епіляцію темного волосся американським лазером Luimenis. Для видалення рослинності світлих відтінків та сивого кольору косметологи салону використовують Elos-епіляцію. За якість послуг, за відношення до відвідувачів, чистоту та стерильність за відгуками клієнтів Studio Lazer, що знаходиться у Київському районі Полтави по вул. Небесної Сотні, отримує 10 балів.

Косметологічний салон надає знижку на лазерну епіляцію іменинникам у розмірі 30% від ціни процедури протягом тижня від дня народження.

Студія епіляції Lazer Bar, що співпрацює з онлайн-сервісом Barb понад 2,5 роки, використовує сучасні апарати, які вважаються найкращими у світі. Кваліфіковані майстри виконують процедури з повного видалення волосся на руках та ногах, що робить шкіру гладкою та шовковистою. Клієнти, які записуються до косметолога у Lazer Bar, отримують можливість розслабитися у затишній атмосфері, поспілкуватися між собою та насолодитися результатом.

Жінки, що ще не користувалися послугами студії, можуть ознайомитися з фотографіями робіт, лазерів, за допомогою яких майстри видаляють волосся, прочитати відгуки клієнтів на сторінці Lazer Bar на сайті та записатися на процедуру у зручний час. Вартість повного видалення рослинності на руках коштуватиме від 690 грн, на ногах –1495.

За відгуками клієнтів, що відвідували студію, вже після другого сеансу епіляції лазером волосся перестає рости, розрівнюється шкіра. Клієнти, які користувалися послугами Lazer Bar, також відзначають:

 • стерильність у приміщенні;
 • затишну та приємну атмосферу;
 • уважність та професіоналізм косметологів.

Лише схвальні відгуки від жінок отримує Zebra, що пропонує лазерну епіляцію в інтимних зонах бікіні та пахв. Фахівці салону краси, розташованому у Шевченківському районі, враховують індивідуальні особливості кожної відвідувачки, для видалення волосся використовують сучасний лазер. Вартість епіляції, у «Зебрі», порівняно невисока й складає від 550 гривень за позбавлення від рослинності у зоні бікіні.

Салони краси, студії, косметологічні центри Полтави реєструються на порталі та співпрацюють з платформою Barb, а завдяки зручному та зрозумілому інтерфейсу користувачі знаходять надійних та уважних професійних майстрів з епіляції лазером та інших видів бьюті-послуг.

Система Orphus