Ви тут:
Відео Культура Суспільство Україна 

Ксенія Мішина зіграла головну роль в новій українській комедії: прем’єра наступного року

Ксенія Мішина зіграла головну роль в новій українській комедії: прем’єра наступного року

Третього березня 2022 року у всеукраїнський прокат вийде романтична комедія Наталі Пасеницької “Сусідка” за сценарієм Ірени Карпи. Автори фільму представили офіційний тизер стрічки.

 

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ДержКіно України.

У головних ролях знялися актори Артемій Єгоров та Ксенія Мішина, відома за проєктами “Кріпосна” та “Холостячка”. Авторкою сценарію фільму стала письменниця Ірена Карпа, режисерка – Наталя Пасеницька.

“Ми хотіли створити для глядачів ефектну, смішну та легку романтичну історію, яку буде приємно подивитися під час весняних свят як молодим парам на побаченні, так і сімейним подружжям, яким будуть особливо близькі гумористичні ситуації, пов’язані з дітьми”, — розповіла продюсерка проєкту Олеся Ногіна.

За сюжетом мрія всіх дівчат, затятий холостяк і гульвіса Петро закладається зі своїм найкращим другом Олегом на “порш”, що зможе місяць прожити під одним дахом із жінкою. Так у його лофті з’являється Вероніка – елегантна вчителька музики, молодша сестра Олега, яку Петро знає з дитинства. Вона пішла від чоловіка-тирана і найближчий місяць зайнята пошуком роботи і нового житла. Але сюрпризом для Петра стає поява в його оселі… дітей Вероніки, розбишак-другокласників, які перевертають життя мачо догори дригом.

Система Orphus