“Кременчук” розгромив “Білий Барс” у 6-му турі УХЛ

3 жовтня у Кременчуці на льодовій арені СК “Айсберг” відбувся матч 6-го туру Української хокейної ліги між місцевим ХК “Кременчук” та “Білим Барсом” з Білої Церкви. Кременчужани закинули суперникам десять шайб і не залишили суперникам шансів на перемогу.

Про це повідомили на сайті ХК “Кременчук”.

Перший період активніше почали “містяни” і такий пресинг дав свої плоди – ворота “барсів” вдалося розпечатати Дмитру Созонову. Після пропущеного року білоцерківці посипалися, а кременчужанам вдалося довести рахунок до впевнених 5:0 ще до першої перерви.

Другий період “містяни” не збиралися поступатися – дубль оформив Павло Нікулін. “Барси” входили в зону противника, намагалися створювати моменти, але закинути шайбу не вийшло. Своїм завзяттям білоцерківці створювали моменти й Дмитро Попережай закинув шайбу.

У третьому періоді кременчужани ще 4 рази відзначилися у воротах супротивника з Білої Церкви. Хет-трик за підсумками матчу оформив Павло Нікулін, а захисник Всеволод Толстушко записав до свого активу дубль.

Наступну гру “Кременчук” зіграє 8 жовтня о 18:30 вдома з “Краматорськом”.