Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Креативність для креативних: Creative Spark Poltava презентує серію подкастів

Креативність для креативних: Creative Spark Poltava презентує серію подкастів

7 жовтня о 16:00 відбудеться онлайн-презентації подкасту «Креативність для креативних».

Це презентація проєкту, який реалізовано у рамках програми «Культура для змін» Українського культурного фонду та Британської Ради. Це спільний проєкт Полтавського університету економіки та торгівлі й Університету Портсмуту (Великобританія) і він показує синергетичний ефект від багаторічної співпраці та реалізації попередніх проєктів.

Серія з 11 подкастів «Креативність для креативних» зацікавить не лише новачків у креативних сферах. Автори текстів та спікери, викладачі ПУЕТу, Оксана Лозова, Людмила Шимановською-Діаніч та Джована Радуловіч з Університету Портсмуту, не просто підготували теорію про місце креативу в сучасному світі, у подкастах ви зможете знайти підказки як віднайти та розвивати власну креативність, яку літературу для цього читати, які техніки використовувати та з якими бар’єрами можливо доведеться зіткнутися.

Також підґрунтям для створення подкастів були реальні цікаві кейси британських та світових представників креативних сфер, як персоналій, так і компаній. Тож ці подкасти носять не лише пізнавальний, а й практичний характер.

Під час онлайн презентації ви зможете почути як виникла ідея проєкту, яку він реалізувався. Також ви почуєте не лише авторів подкасту, а й представників Українського культурного фонду, Британської Ради в Україні та співавторку подкасту, керівницю школи механіки і дизайну Університету Портсмуту Джована Радуловіч.

Система Orphus