Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Концерт за програмою композитора Мирослава Скорика зіграють у Полтавському театрі Гоголя

Концерт за програмою композитора Мирослава Скорика зіграють у Полтавському театрі Гоголя

Концерт за програмою українського композитора Мирослава Скорика під назвою “Скорик-Мусоргський” мав відбутись 15 жовтня у Полтавській обласній філармонії. Втім, концерт перенесли.

Він відбудеться 25 жовтня у Полтавському театрі імені М.В. Гоголя, початок о 18-й годині, повідомив на своїй сторінці у фейсбук директор обласної філармонії Олег Тищик.

Квитки можна придбати за посиланням. Їх вартість – від 80 до 250 грн.

У 2020 році Скорик підготував унікальну програму, поєднавши свої твори останніх років з музикою найзагадковішого композитора ХІХ сторіччя – Модеста Мусоргського.

До участі в концерті запрошено інтернаціональний склад солістів: переможець понад 30 міжнародних конкурсів японський саксофоніст-віртуоз Кента Ігараші, яскраві піаністи молодої генерації: заслужена артистка України Ганна Сагалова та стипендіат Президента України, лауреат міжнародних конкурсів Максим Шадько, а також Тетяна Ганіна – яскрава солістка Національної опери України, яка виконає один з останніх опусів Скорика – вокальний цикл “До Музи” на слова Богдана-Ігоря Антонича.

Програма прозвучить у виконанні Камерного оркестру Полтавської філармонії імені Дмитра Ахшарумова та Національного камерного ансамблю “Київські солісти”. За диригентським пультом – Олег Тищик.

Знаковим моментом стане виконання славнозвісного циклу Модеста Мусоргського “Картинки з виставки”. Версію цього твору для камерного оркестру та ансамблю десяти ударних інструментів створив Мирослав Скорик. Цей масштабний задум, робота над яким тривала понад два роки, став його останнім великим творчим проєктом.

Нагадаємо, Мирослава Скорика не стало 1 червня 2020 року. Йому був 81 рік. 

Як раніше повідомляли, Полтавська філармонія переносить заплановані концерти.

Система Orphus