Ви тут:
Суспільство Україна 

Конкурс проєктів наукових робіт молодих вчених: як взяти участь у відборі

Конкурс проєктів наукових робіт молодих вчених: як взяти участь у відборі

4 жовтня Міністерство освіти й науки України розпочало конкурсний відбір проєктів наукових робіт і науково-технічних розробок молодих вчених.

Участь у конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються в університетах чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Керівником проєкту має бути молодий вчений віком до 35 років включно, який має вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або вчений віком до 40 років включно, який має науковий ступінь доктора наук.

Про це повідомляють на сайті МОЗ.

Відбір здійснюватиметься у два етапи:
1) на рівні закладів вищої освіти та наукових установ. До 7 листопада необхідно подати проєкти до МОН в єдиній інформаційній системі “Наука в університетах”. До 12 листопада надіслати документи до МОН в паперовій формі.

2) на рівні МОН. До 13 грудня проведуть експертизи проєктів за фаховими напрямами конкурсу. До 17 грудня Конкурсна комісія МОН проаналізує роботу Експертної ради та визначить проєкти, рекомендовані до виконання. Проєкти-переможці конкурсу затвердять наказом міністерства, а виконання проєктів розпочнеться у 2022 році.

Система Orphus