Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Комфорт і тепло: “Полтаватеплоенерго” хоче створити дочірнє підприємство

Комфорт і тепло: “Полтаватеплоенерго” хоче створити дочірнє підприємство

ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” пропонує депутатам облради створити дочірнє підприємство для поліпшення сервісу обслуговування споживачів житлово-комунальних послуг, які надає та планує надавати підприємство.

“Полтаватеплоенерго” має дві котельні з альтернативних джерел опалення (пелети, деревина). Відповідно до законодавства – це дає можливість знизити тариф для споживачів на 10%. Якщо ми виділяємо окремо ці дві котельні в дочірнє підприємство, то воно може надавати споживачам послугу на 10% дешевше. Також можемо розширити можливості, тобто зробити комфортніше для споживачів. Дочірнє підприємство “Полтаватеплоенерго” може надавати послуги з постачання не лише тепла та води, а й з постачання електричної енергії та газу. Таким чином ми дійдемо до поняття “єдина платіжка”. Споживач однією платіжкою зможе оплатити три послуги і зекономити на оплаті банківських послуг”, – розповів генеральний директор ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” Олександр Олексенко.

За його словами, це можна зробити лише на дочірньому підприємстві, так як ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” законодавчо не може цього робити.

“Таким чином зможемо вирішити два питання: зниження тарифів та єдина платіжка”, – зазначив Олександр Олексенко.

На засіданні постійної комісії облради відмітили, що пропозиція не погана, але потрібно провести розрахунки щодо створення підприємства. Також наголосили на необхідності створення якомога більшої кількості таких котелень.

Депутати облради вирішили винести це питання на розгляд бюджетної комісії для проведення відповідних розрахунків.

Система Orphus