Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Команда “Полтававодоканалу” перемогла у конкурсі “Кращий за професією”

Команда “Полтававодоканалу” перемогла у конкурсі “Кращий за професією”

П’ятий рік поспіль у Полтаві відбувається Всеукраїнський конкурс “Кращий за професією”. Цьогоріч змагалися працівники семи водоканалів – Полтави, Кременчука, Сум, Черкас, Кривого Рогу, Херсона та Кропивницького.

Майстерність та професійність працівників визначали у восьми номінаціях, повідомили у пресслужбі “Полтававодоканал”.

Серед бухгалтерів переможцями стали Наталя Вода з КП Сумської міської ради “Міськводоканал” – третє місце, друге місце посіла Оксана Сема з КП Сумської міської ради “Міськводоканал”, перемогла у номінації Марина Болотіна з КП ПОР “Полтававодоканал”.

У номінації “Кращий контролер водопровідного господарства” перше місце виборола Оксана Цимбалішина з “Полтававодоканалу”, “срібло” здобула Вікторія Гупало з Сум, третє місце – у Дмитра Ковальова з КП Сумської міської ради “Міськводоканал”.

“Кращий слюсар АВР служби водопостачання”. У цій номінації третє місце виборола команда ОКВП “Дніпро – Кіровоград”: Андрій Леонтьєв та Сергій Посаженніков; друге місце у команди КП “Кременчукводоканал” у складі Олександра Пономаренка та Олександра Смірнова. Переможці у номінації знову Максим Шейко та Олександр Клюшник з КП ПОР “Полтававодоканал”.

Переможцями у номінації “Кращий слюсар АВР служби каналізації” стали: ІІІ місце у команди ОКВП “Дніпро – Кіровоград” (Андрій Дєдушок та Сергій Колісник), ІІ місце посіла команда КП “Кривбасводоканал” (Роман Шишкін та Олексій Фортуна), І місце здобула команда КП “Кременчукводоканал” (Анатолій Бондур та Геннадій Грама).

Серед електрогазозварників третє місце посів Олександр Мухін з міста Суми, друге місце у Сергія Стебельського з Кременчука, перемогу здобув Андрій Москаленко з Полтави.

Кращим електромонтером став Олександр Самохатка з “Полтававодоканалу”, друге місце у Віталія Верхоли (КП ПОР “Полтававодоканал”), третє – у Олександра Йовхименка з “Кременчукводоканалу”.

У номінації “Кращий машиніст крана автомобільного” третє місце посів Артем Бирченко з міста Суми, друге місце – у Миколи Сенченка з Кропивницького, перше місце виборов Василь Бас із Полтави.

“Кращий машиніст екскаватора”. Перемогу здобув Петро Марченко (“Полтававодоканал”). Друге місце посів Іван Світ (“Полтававодоканал”). Третє місце посів сумчанин Володимир Абаровський.

У загальному підсумку місця розподілилися так:

Третє місце (113 балів) посіла команда КП Сумської міської ради “Міськводоканал”.

Друге місце (115 балів) отримали представники КП “Кременчукводоканал”.

Перше місце (150 балів) посіла команда КП ПОР “Полтававодоканал”.

Система Orphus