Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

“Кілька діб ходила селом”: на Полтавщині поліцейські допомогли 65-річній жінці знайти рідних

“Кілька діб ходила селом”: на Полтавщині поліцейські допомогли 65-річній жінці знайти рідних

Через проблеми з пам’яттю 65-річна жінка не могла пригадати в якому селі проживає та як зв’язатися з рідними.

Як повідомили у поліції Полтавщини, вона кілька діб ходила селом у Миргородському районі у пошуках прихистку, аж поки місцеві жителі не звернулися по допомогу до поліцейського офіцера громади.

8 жовтня до поліцейського офіцера Великобудищанської тергромади Сергія Кайоли надійшла інформація від жителів села Веприк, Миргородського району, що невідома жінка літнього віку просить погрітися та поїсти. Вона не місцева, назватися не може, документів немає та не пам’ятає де проживає. Разом з колегою Станіславом Шестопаловим поліцейський відшукав жінку і під час розмови з’ясував, що вона нещодавно переїхала до одного із сіл Миргородщини. Однак, до якого саме не пригадує. Лише пам’ятає, що є рідні на Київщині та знає своє прізвище.

Отримана інформація дозволила офіцерам встановити коло її рідних. Потім поліцейському вдалося дізнатися телефон сина і повідомити йому про місце перебування матері. Вже за кілька годин після телефонної розмови син був у Веприку. На щастя, зараз жінка під опікою близьких людей. 

Фото: поліція

Система Orphus