Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Хімічні досліди просто неба: біля полтавського педуніверситету провели науковий пікнік до 90-річчя кафедри хімії

Днями кафедра хімії та методики викладання хімії Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка відсвяткувала 90 років з дня свого заснування. Святкування відбулося у форматі наукових пікніків біля навчального корпусу № 1.

На захід завітали представники адміністрації університету, колишні викладачі кафедри та учні закладів загальної середньої освіти Полтави, повідомили на сайті навчального закладу.

В. о. ректора професор Роман Сітарчук, очільниця природничого факультету професорка Марина Гриньова й проректор з наукової роботи професор Сергій Шевчук привітали як попередніх, так і нинішніх співробітників кафедри хімії та методики викладання хімії з ювілейною датою, відзначили, що за 90 років свого існування кафедра підготувала тисячі кваліфікованих учителів хімії, десятки її випускників стали кандидатами й докторами наук. Багато випускників кафедри очолюють хімічні кафедри в інших закладах вищої освіти, працюють науковими співробітниками в науково-дослідних установах системи НАН України, у хімічних лабораторіях різноманітних підприємств та установ в Україні та за кордоном.

Діти охоче долучались до проведення хімічних дослідів, взаємодіяли зі студентами, вивчали світлини з історії кафедри. Учні з захопленням спостерігали за вправною роботою студентів Владислава Зазимка (2 курс), Айгун Мамедової (3 курс), Вікторії Поцяпун та Дмитра Пархоменка (4 курс), Діани Стрижак (5 курс). Також школярі і вчителі радо фотографувались у тематичній фотозоні та публікували свої фото з привітаннями у наших соцмережах.

Перейти до вмісту