Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Керівники Полтавщини привітали жителів області з Днем захисників України

Керівники Полтавщини привітали жителів області з Днем захисників України

14 жовтня в Україні щороку відзначають кілька свят – День захисників та захисниць України, День українського козацтва та церковне свято Покрову Пресвятої Богородиці. 

Керівники Полтавщини привітали жителів області з цими святами.

Привітання голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького з Днем захисників і захисниць України, День Українського козацтва.

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із Днем захисників і захисниць України, Днем Українського козацтва та християнським святом Покрови Пресвятої Богородиці! 

Сьогодні ми вшановуємо ветеранів Другої світової війни, учасників антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, всіх, хто в різні часи боронив рідну українську землю від ворога.

Сьомий рік триває неоголошена війна проти України. Наші бійці з честю захищають державний суверенітет і територіальну цілісність України на сході, міцно утримують захисні рубежі, дають рішучу відсіч окупанту і агресору – Російській Федерації.

Вдячні військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам – за мужність, відданість українському народу, патріотизм.

Пам’ятаймо героїв, які загинули за свободу і незалежність України, за нас з вами, за мирне майбутнє для прийдешніх поколінь співвітчизників. Будьмо гідними їхнього подвигу!

Бажаю міцного здоров’я,  щастя, добробуту, злагоди, віри у перемогу!

Читайте також: До Дня захисника і захисниць у Полтаві вручили премію імені Юрія Горліса-Горського, нагрудні знаки та грамоти

Вітання голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова з Днем захисників та захисниць України

Шановні полтавці!

Вітаю вас із  Днем захисників і захисниць України!

У давнину захисниками нашої землі були козаки, а своєю покровителькою вони вважали Пресвяту Богородицю. Сьогодні на захисті України у її Збройних Силах чоловіки і жінки нарівні опановують військову науку, здійснюють медичне, технічне, інформаційне  забезпечення армії, виконують інші завдання для зміцнення обороноздатності нашої держави, охорони її суверенітету і територіальної цілісності.

Ми вдячні ветеранам, учасниками бойових дій, волонтерам – усім, хто на полі бою чи своєю мирною працею забезпечують захист нашої Вітчизни.  

Схиляємо голови перед захисниками, які віддали свої життя за збереження вільної суверенної Української держави. Вічна їм пам’ять!

Щиро зичу вам, дорогі полтавці, здоров’я та благополуччя, миру та злагоди, віри у щасливе майбутнє України, згуртованості у справі захисту рідної землі!

Слава Україні!

 

ФОТО: Ukrainian Military Pages

Система Orphus