Ви тут:

Ідеальний подарунок до Нового Року для дитини: який він?

Ідеальний подарунок до Нового Року для дитини: який він?

Напередодні свят все активно починають складати меню новорічного столу, а також подумувати про подарунки. І великою проблемою завжди стає вибір подарунків для діток. Іграшок маса, з одягом можна пригадати — що ж вибрати?

Проаналізувавши все, що сьогодні є на полицях дитячих магазинів, ми прийшли до висновку, що найкращим подарунком для малюків є набори конструкторів. А все тому, що це не просто іграшка — це дуже корисне заняття для мозку. І далі докладніше пояснимо чому.

Чим корисний конструктор?

На перший погляд може здатися, що складання деталей один з одним не є нічим особливим. Але, це далеко не так! Все набагато складніше і глибше. Гра в конструктор розвиває у дитини:

  1. Пам’ять — повторні складання деталей і фігур змушують тренувати її, адже потрібно запам’ятати не тільки як кріпляться окремі частини між собою, а й послідовність їх з’єднання.

  2. Увага, концентрація і посидючість — ці схожі між собою поняття, прокачати їх краще ніж за допомогою конструктора складно. Адже щоб скласти фігурку по заданій інструкції потрібна сила волі і залученість. Якщо підібрати набір згідно інтересам малюка, то можна захопити його на кілька годин за складанням. Наприклад, діткам шкільного віку можна придбати комплект lego minecraft із сюжетом зі знаменитої гри. Якщо дитина захоплена даною грою, то подібний конструктор стане відмінною, а головне корисною альтернативою.

  3. Просторове і логічне мислення. Скласти конструктор з певним сюжетом, де є будівлі, персонажі, тварини і т.д. не так просто. Для цього потрібно продумати, як розташувати всі фігурки один щодо одного, а також правильно розмістити їх деталі, щоб вони мали потрібну форму.

  4. Фантазія. Набори з вільним сюжетом дозволяють продумувати різні сценарії розвитку подій. Хороший конструктор буде цікавий не тільки малюкам, а й дорослим. Тому якщо шукаєте гру для сімейного досугу — вибирайте конструктор.

  5. Соціалізація. Деякі набори мають тематику міських сюжетів. Наприклад, в Лего City потрібно спорудити не тільки будівлі, а й комунальний транспорт, персонажів певних професій. Такий конструктор дозволяє вивчити правила дорожнього руху, роботу різних міських служб, професії і т.д.

Які конструктори вибирати?

При покупці насамперед орієнтуйтеся на вік дитини. Виробники іграшок завжди вказують на яку вікову категорію розрахована гра — не нехтуйте цим. Беріть ті набори, які відповідають віку, адже якщо взяти маленькій дитині комплект із занадто дрібними деталями — це може бути небезпечно для його життя.

Також при виборі враховуйте інтереси малюка. Зараз знайти тематичні комплекти з сюжетом з улюбленого мультика, з персонажами з казки або гри не складе труднощів. Якщо так підійти до питання, то ви точно підберете іграшку, з якою дитина не буде розлучатися.

Ще один важливий момент — безпека. Купуючи дешеві набори від невідомих брендів, можна придбати іграшку з токсичною пластмаси або фарби. Тому віддавайте перевагу перевіреним брендам. Відмінний перевірений часом варіант — конструктори Lego.

Система Orphus