Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“Гра долі”: на екрани вийшов серіал, який знімали на Полтавщині

“Гра долі”: на екрани вийшов серіал, який знімали на Полтавщині

У кінці вересня на 5-му каналі відбулася прем’єра нового сезону серіалу “Гра долі” – телевізійного документального проєкту про історії життя, кохання і творчості видатних українців від давніх часів до XX століття. Частина зйомок відбувалася у Полтаві, Диканьці та Сорочинцях.

У новому сезоні відзняли 5 історій про 5 відомих особистостей. На Полтавщині знімали серії про Івана Котляревського, Миколу Гоголя та Симона Петлюру.

“Ці постаті відомі усім, але під час підготовки до зйомок для себе ми відкрили багато цікавого про них. Тож хочемо поділитися цими відкриттями зі своїми глядачами. Наприклад, усі знають Івана Котляревського як автора веселого бурлескного переспіву Вергілієвої “Енеїди” на український лад, а також як драматурга, що написав одну з найбільш відомих п’єс “Наталка Полтавка”. Але яким же було його особисте життя? Про це – у нашому новому фільмі”, – розповіла продюсерка проєкту Галина Криворчук.

Серію “Іван Котляревський. В житті єдина” вийде на екрани 9 жовтня, о 8:05 ранку на 5 каналі. А прем’єри серій “Микола Гоголь. Молитва за спасіння” та “Симон Петлюра” відбудуться у ранковому ефірі 16 жовтня та 23 жовтня. Після показів в ефірі фільми будуть доступні для перегляду на офіційному YouTube-каналі.

Проєкт “Гра долі” здійснюється за підтримки Українського культурного фонду з 2005 року і налічує понад сто епізодів.

Система Orphus