Ви тут:
Суспільство Україна 

Французька компанія з кіберзахисту планує відкрити офіс в Україні

Французька компанія з кіберзахисту планує відкрити офіс в Україні

Компанія Thales незабаром відкриє офіс в Україні.

Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров після зустрічі з представниками компанії в Парижі. 

Thales —  компанія, що спеціалізується на розробці високотехнологічної продукції для оборони та безпеки, аерокосмічної промисловості та транспортування. У компанії є офіси та науково-дослідні центри в 56 країнах світу.

Під час зустрічі сторони обговорили питання інструментів, створених на основі штучного інтелекту, цифрових документів та кібербезпеки. Компанія провела презентацію щодо рішень з кібербезпеки, адаптованих конкретно під потреби держави у контексті прогнозу, виявлення та протидії кіберзагрозам вразливим та критичним галузям для країни.

Михайло Федоров презентував цифрові досягнення України та розповів про систему кіберзахисту та протистояння кіберзагрозам.

“Вміння протистояти кібератакам критично важливе для кожної держави у сучасному цифровому світі. Це сфера, яка потребує постійного покращення та оновлення рішень. Тому Україна зацікавлена в обміні досвідом, спільних навчаннях та практичній взаємодії з іншими країнами. Ми готові активно долучатися до міжнародних проєктів”, — зазначив Михайло Федоров.

Thales активно працює над відкриттям офісу в Україні та вже призначили директора Сергія Романця. Представники компанії зазначили, що їм цікавий ринок України та вони вбачають великий потенціал для розвитку та застосування своїх продуктів з кібербезпеки.

Система Orphus