Ви тут:
Культура Суспільство 

Фільм про життя в зоні війни на Донбасі “Земля блакитна, ніби апельсин” покажуть безкоштовно по всій Україні

Фільм про життя в зоні війни на Донбасі “Земля блакитна, ніби апельсин” покажуть безкоштовно по всій Україні

Документальний фільм “Земля блакитна, ніби апельсин” про життя в зоні війни на Донбасі безкоштовно показуватимуть по всій території України до 12 листопада.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на Укрінформ.

“Земля блакитна, ніби апельсин” – це повнометражний дебют режисера та письменниці Ірини Цілик.

У центрі сюжету історія сім’ї, яка живе в зоні Донбасу, де воєнні дії тривають вже довгий час. Долаючи щоденні проблеми існування в прифронтовій зоні, 36-річна Ганна сама виховує чотирьох дітей. Попри всі труднощі, родина є дуже дружною і життєрадісною. Мама й діти мають багато захоплень, грають на музичних інструментах.

“На показах у Києві, Дніпрі, Вінниці та Маріуполі стрічку особисто представлять її творці та герої”, – ідеться в повідомленні.

Світова прем’єра фільму відбулася в конкурсній програмі найбільшого в США фестивалю незалежного кіно “Санденс”, де стрічку відзначили Премією за найкращу режисуру документального фільму.

В Україні стрічку визнали найкращим фільмом Національного та Міжнародного конкурсу фестивалю Docudays UA та відзначили Національною премією кінокритиків “Кіноколо” та “Золотою Дзиґою” як найкращий документальний фільм.

Головні герої особисто представлять стрічку в таких містах:

– Дніпро – 13 жовтня, 18:00, Veteran Hub, вул. Мечникова, 19;

– Вінниця – 15 жовтня, 18:00, Veteran Hub, вул. 8-го Березня, 29;

– Маріуполь – 4 листопада, 18:00, Центр сучасного мистецтва “Готель Континенталь”, вул. Харлампієвька, 17.

6 листопада в Києві стрічку представить режисерка фільму Ірина Цілик. Час і місце події: 18:00, Veteran Hub, Київський телецентр, вул. Юрія Іллєнка, 42.

Фото Вікіпедія

Система Orphus