Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Фільм про материнську любов та війну на сході України отримав нагороди фестивалів у Канаді та США

Фільм про материнську любов та війну на сході України отримав нагороди фестивалів у Канаді та США

Фільм “Мати Апостолів” Зази Буадзе отримав визнання на фестивалях в Канаді та США.  Автори стрічки отримали п’ять міжнародних нагород – на Ontario International Film Festival (ONIFF) у Канаді та кінофестивалі New York Film Week (NYFW) у США.

Про це повідомили на сайті Держкіно.

На фестивалі Ontario International Film Festival (ONIFF), який відбувся в Торонто, український фільм “Мати Апостолів” отримав одразу чотири нагороди:

– Найкращий режисер – Заза Буадзе
– Найкращий оператор – Олександр Земляний
– Найкраща актриса – Наталія Половинка
– Найкращий актор підтримки – Богдан Бенюк.

 

На міжнародному кінофестивалі New York Film Week (NYFW) у США виконання головної ролі Наталією Половинкою в фільмі “Мати Апостолів” визнали Найкращою акторською роботою.

 

“Ми розповідаємо міжнародному глядачеві правду про війну Росії з Україною. Про долі українців, які опинились по обидві сторони лінії розмежування. Для іноземців це стає одкровенням, тому що багато з них навіть не знають про війну, що триває восьмий рік у центрі Європи”, –  зауважив продюсер Дмитро Овечкін.

Воєнна драма “Мати Апостолів” розповідає про безмірну материнську любов. Коли сину загрожує небезпека, мати чимшвидше кидається на допомогу. Заради порятунку дитини вона здатна на усе, навіть пройти крізь пекло війни. Стрічка знята за реальними подіями, які відбувалися на сході України у 2014 році.

Фото Держкіно

Система Orphus