Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фестиваль повітряних куль у Полтаві знову перенесли

Фестиваль повітряних куль у Полтаві знову перенесли

Нова дата проведення фестивалю повітряних куль “Монгольф’єрія” у Полтаві – 17 жовтня. 

Місце проведення фестивалю – стадіон Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, повідомили на сайті фестивалю. 

Початок входу о 16:00, завершення о 18:30 або пізніше у разі затримки початку через погодні умови.

Замовлення квитків здійснюється онлайн за посиланням

“Втілюйте мрію – відвідайте унікальний фестиваль повітряних куль “Монгольф’єрія” та здійсніть прив’язний політ в оточені величезних аеростатів. Ви відчуєте неперевершену повітроплавну атмосферу в супроводі запального DJ та зробите інстаграмні фото. Прив’язний політ триває до 10 хвилин на висоті до 30 метрів”, – йдеться у повідомленні.

Вхід: дітям 6-12 років – 50 грн, дорослим – 120 грн (включає вхід на локацію, знайомство із повітроплаванням, можливість самостійної некомерційної фото/відеозйомки. До 5 років – безкоштовно)

Вхід+прив’язний політ: дітям до 12 років – 490 грн, дорослим – 690 грн (включає вхід та прив’язний політ на повітряній кулі для однієї людини до 30 метрів (в корзині до 6 учасників). Прив’язний політ триває до 10 хвилин, а висота підйому як десятиповерхівка).

Нагадаємо, спочатку фестивалю планували провести 23 вересня. Потім захід перенесли на 14 жовтня, але провести фестиваль не могли через погодні умови. 

 

Система Orphus