Ви тут:
Суспільство 

ФБУ через COVID-19 ввела нові правила відвідування баскетбольних матчів в Україні

ФБУ через COVID-19 ввела нові правила відвідування баскетбольних матчів в Україні

Станом на 28 жовтня в Україні вже 8 областей перебувають в “червоній” карантинній зоні через стрімке поширення коронавірусу SARS-CoV-2.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, такі обмеження діють в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Херсонській, Сумській областях. Також, як повідомляє МОЗ України, у зоні ризику перебувають ще 14 областей з “помаранчевим” рівнем обмежень. “Жовтий” рівень обмежень залишається лише у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях.

Це накладає обмеження на відвідування спортивних подій, зокрема баскетбольних матчів.

Особа може відвідати гру за умови наявності, окрім квитка, негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до часу початку гри, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія). У разі пред’явлення серитифікату особа також повинна надати документ для підтвердження особи.

Система Orphus