Ви тут:
Спорт Суспільство 

Дві українські футбольні академії у ТОП кращих в Європі

Дві українські футбольні академії у ТОП кращих в Європі

Найвище серед українців розташувався “Шахтар”.

Як повідомляє “Суспільне.спорт”, Міжнародний центр спортивних досліджень з футболу (CIES) підготував рейтинг футбольних академій Європи за кількістю підготовлених футболістів для виступів у чемпіонатах.

Аналітики центру підрахували кількість матчів, яку вихованці футбольних клубів провели у європейських чемпіонатах за останній рік. У якості вибірки були обрані найкращі 31 елітних дивізіонів УЄФА.

Крім кількості футболістів, у рейтингу вказані індекси “натренованості”, кількість матчів, що проводили у середньому вихованці клубів за рік, їхній середній вік.

“Шахтар” та “Динамо” за кількістю футболістів, яких випустили їхні академії, та що виступають у європейських чемпіонатах посідають друге та третє місця відповідно. При цьому кияни ділять третю сходинку з академіями ще двох клубів – “Спортінга” та загребського “Динамо”.
Найбільшу кількість футболістів, згідно з рейтингом CIES, випустила академія нідерландського “Аякса”.

Щодо інших рейтингів, то за показником “натренованості” донецька команда посідає сьоме місце, поступаючись академіям “Аякса”, “Спортінга”, “Реала”, загребського “Динамо”, “Бенфіки” та “Барселони”. “Динамо” за цим рейтингом посідає 12-е місце.

Система Orphus