Ви тут:
Спорт Суспільство 

Дві українки вийшли у фінал особистого багатоборства на чемпіонаті світу з художньої гімнастики

Дві українки вийшли у фінал особистого багатоборства на чемпіонаті світу з художньої гімнастики

І Вікторія Онопрієнко, і Христина Погранична боротимуться за медалі світової першості.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Одразу двом представницям України вдалося пройти у фінал з особистого багатоборства на чемпіонаті світу з художньої гімнастики. Вікторія Онопрієнко та Христина Погранична подолали кваліфікацію, посівши місце у топ-10.

На чемпіонаті світу з художньої гімнастики проходить другий день змагань. Гімнастки виступали у кваліфікації двох дисциплін – вправах з булавою та стрічкою, а перед цим – з обручем та м’ячем.

За підсумками виступів у кваліфікації багатоборства у фінал проходили 18 найкращих гімнасток, ще чотири отримали статус резервних. Онопрієнко та Погранична потрапили у топ-7 найкращих і також виступлять у фіналі.

У фіналі кваліфікації спортсменки виконували чотири вправи – з обручем, м’ячем, булавою та стрічкою. Гімнасткам нараховувалися три найкращі оцінки – у фіналі будуть зараховуватися усі чотири.

Найвищий результат у кваліфікації також показала Онопрієнко. У перший день чемпіонату світу з художньої гімнастики вона показала п’ятий результат у вправах із м’ячем.

Переможницею кваліфікації в особистому багатоборстві на чемпіонаті світу з художньої гімнастики стала представниця ФГР Діна Авєріна. Вона стала найкращою за підсумками виступів у кожній із вправ.

Система Orphus