Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Дві громади з Полтавщини відібрали до участі у пілотному проєкті “Розвиток соціальних послуг”

Дві громади з Полтавщини відібрали до участі у пілотному проєкті “Розвиток соціальних послуг”

Наразі Міністерство соціальної політики України визначило 13 територіальних громад, які візьмуть участь у пілотному проекті “Розвиток соціальних послуг”.

Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Учасниками пілотного проекту серед інших визначені дві територіальні громади з Полтавщини: Великосорочинська та Комишнянська.

Національна соціальна сервісна служба України продовжує розгляд документів, поданих громадами для участі у пілотному проекті.

Марина Лазебна зазначила, що у 2020 році коштами з державного бюджету, передбаченими на цей пілотний проект, не змогла скористатися жодна громада через недостатній розвиток соціальної інфраструктури.

“Проаналізувавши ситуацію, Мінсоцполітики спростило умови участі у пілотному проекті. І в цьому році громади, які беруть участь у проекті, зможуть  покращити рівень надання соціальних послуг, скориставшись державними коштами”, – сказала Марина Лазебна.

Загалом, майже 90 територіальних громад подали документи для участі у пілотному проекті “Розвиток соціальних послуг”,  який реалізується Міністерством соціальної політики України.

У рамках проекту держава фінансує розвиток у громадах ключових соціальних послуг: денного догляду для дітей з інвалідністю, осіб з інвалідністю та людей похилого віку; супроводу під час інклюзивного навчання; соціального супроводу при працевлаштуванні та під час роботи; тимчасового відпочинку для батьків або опікунів, які доглядають за дітьми з інвалідністю; підтриманого проживання; стаціонарного догляду.

 

Система Orphus