Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

Дві громади з Полтавщини можуть взяти участь у конкурсі проєктів сталого розвитку

Дві громади з Полтавщини можуть взяти участь у конкурсі проєктів сталого розвитку

До 31 жовтня 2021 включно об’єднані територіальні громади мають можливість взяти участь у конкурсі соціальних проєктів та запропонувати свою ініціативу, яка буде сприяти досягненню цілей сталого розвитку в їх регіоні.

Конкурс анонсувала компанія-виробник енергії з відновлювальних джерел енергії Elementum Energy в рамках реалізації своєї ESG стратегії.

До участі допускаються наступні громади:

– Вінницька область: Вапнярська ТГ, Калинівська ТГ;

– Кіровоградська область: Благовіщенська ТГ, Заваллівська ТГ, Новогородківська ТГ, Новоукраїнська ТГ, Маловисківська ТГ, Приютівська ТГ;

– Миколаївська область: Баштанська ТГ, Сухоеланецька ТГ, Бузька ТГ, Єланецька ТГ, Вознесенська ТГ, Казанківська ТГ, Дорошівська ТГ, Костянтинівська ТГ, Веселинівська ТГ, Привільненська ТГ, Інгульська ТГ;

Полтавська область: Новосанжарська ТГ, Ромоданівська ТГ;

– Хмельницька область: Слобідсько-Кульчієвецька ТГ.

Пріоритет матимуть проєкти, які направлені на популяризацію використання відновлюваних джерел енергії, ефективне використання ресурсів, інклюзивність та безпечність інфраструктури для громади. Це можуть бути також освітні та просвітницькі проєкти, що сприяють розвитку екологічної свідомості, формуванню відповідального і дбайливого ставлення до довкілля, усвідомленню своєї ролі у попередженні та пом’якшенні наслідків зміни клімату.

Планують профінансувати до 25 проєктів, кожен з яких може отримати до 80 тисяч гривень. При цьому загальний фонд становить 1,9 млн гривень. Кожен учасник може подати будь-яку кількість проєктів, однак підтримані можуть бути лише 25 заявок, що набрали найбільшу кількість голосів від Конкурсної комісії.

Система Orphus