Ви тут:
PROвсе Суспільство 

“Dry scooping”: у TikTok набирає популярності новий небезпечний челендж

“Dry scooping”: у TikTok набирає популярності новий небезпечний челендж

У TikTok стає популярний новий тренд, який є небезпечним для здоров’я і може закінчитися летально. 

Користувачі TikTok по всьому світу почали знімати на відео те, як вони ковтають цілу ложку порошкового енергетика перед тренуваннями, що нібито у два рази підвищує ефект препарату. Такі ролики у мережі зараз збирають мільйони “лайків”, що спонукає підлітків долучатися до челенджу пише maximum.fm з посиланням на Daily Mail.

Тренд на dry scooping (“суха ложка”) започаткували спортсмени-любителі, які перед тренуваннями ковтають протеїновий порошок без попереднього змішування його з рідиною. При цьому вони неправдиво стверджують, що подібний спосіб рекомендують самі виробники препаратів.

Лікарі ж застерігають від популярного і водночас “потенційно смертельного” флешмобу у TikTok та попереджають, що це може привести до задухи, пневмонії, серцево-судинного розладу й інших проблем, а також може мати летальні наслідки.

Під час dry scooping людина кладе у рот ложку нерозбавленого порошку, іноді після цього робить кілька ковтків води або іншої рідини. І не тільки діти підпадають під вплив небезпечного тренду – недавно одна 20-річна дівчина з Флориди в соцмережах розповіла, що вжила порошковий енергетик всуху, після чого у неї стався серцевий напад.

Насправді такий продукт продається у вигляді порошку, але призначений він для змішування з водою і вживати його потрібно у вигляді напою.

Система Orphus