Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

До 29 жовтня полтавці мають передати показники лічильника до “Полтаватеплоенерго”

До 29 жовтня полтавці мають передати показники лічильника до “Полтаватеплоенерго”

Цього місяця передати показники індивідуальних приладів обліку (гарячої води і теплової енергії) потрібно не пізніше 29 жовтня включно. Зробити це можна кількома способами, однак найбільш зручний (особливо серед власників смартфонів) — через інфо-боти у месенджерах Viber і Telegram.

Ідентифікація споживача інфо-ботами відбувається виключно за номером контактного телефону. Тож, аби стати користувачем інфо-ботів “Полтаватеплоенерго” у Viber та/чи Telegram, необхідно, щоб номер телефону (на який зареєстровано месенджери) було внесено до облікової бази підприємства, як контактний для відповідного особового рахунку, повідомили у пресслужбі “Полтаватеплоенерго”.

Як передати показники лічильників за допомогою інфо-ботів?

Алгоритм користування ними однаковий як для Viber, так і для Telegram: 

Крок 1. Знайдіть в обраному месенджері чат-бот.

Крок 2. Перейдіть у “Головне меню” інфо-бота.

Крок 3. Оберіть опцію “Передати показники ПО” (ПО — приладів обліку).

Крок 4. Якщо із вашим контактним номером телефона, на якому зареєстровано месенджер, у обліковій базі “Полтаватеплоенерго” пов’язаний лише один особовий рахунок — інфо-бот відразу відобразить інформацію по останнім з переданих раніше показникам індивідуальних приладів обліку і запропонує обрати потрібний лічильник (навіть якщо він один!) і ввести його поточні показники. Якщо ж ваш телефонний номер є контактним для кількох особових рахунків, то перед внесенням показників потрібно буде спочатку обрати необхідний особовий рахунок, а вже потім переходити до етапу передачі показників індивідуальних приладів обліку.

Крок 5. Після внесення вами даних і їх передачі інфо-ботом до облікової бази підприємства, останній поінформує користувача про обсяги спожитої послуги.

Крок 6. Оберіть наступну дію у чат-боті, якщо є така необхідність, перейшовши у “Головне меню” інфо-бота.

“Очевидними перевагами передачі показників індивідуальних приладів обліку через інфо-боти є автоматичне опрацювання введених даних із покроковою їх перевіркою. Отримані від користувача відомості відразу вносяться в облікову базу абонентської служби без участі персоналу. А оскільки людський фактор під час отримання показників від споживачів відсутній, це гарантує уникнення можливих затримок, помилок чи неточностей”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus