Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

До 1 лютого триває прийом заявок на міжнародний конкурс студентських наукових робіт

До 1 лютого триває прийом заявок на міжнародний конкурс студентських наукових робіт

До 1 лютого 2022 року приймаються заявки на участь у онлайн конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science 2022” від Одеської національної академії харчових технологій у співробітництві з закордонними закладами вищої освіти 8 країн (Болгарія, Казахстан, Китай, Молдова, Швейцарія, Ізраїль, Грузія та Польща).

Мета конкурсу – розширення міжнародних зв’язків, активізація наукової роботи студентів, залучення їх до участі у наукових програмах, проєктній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності, повідомили у МОН.

Конкурс проводиться за напрямами:

-харчова наука та технології;

-економіка та управління;

-iнформаційні технології, автоматизація та робототехніка;

-енергетика та енергоефективність;

-екологія та охорона навколишнього середовища.

Автори кращих наукових робіт візьмуть участь у другому етапі – підсумковій онлайн-конференції. Переможців буде нагороджено сертифікатами І-ІІІ ступенів за кожним напрямом.

До участі запрошуються особи, які на завершення другого етапу є студентами ступеню “Бакалавр” або “Магістр” (ІІ етап починається після 15 березня 2022, дати будуть оголошені для кожного напряму окремо).

Більш детальну інформацію і посилання на реєстрацію розміщено на сторінці конкурсуBlack Sea Science 2022″.

Довідково

Щорічний конкурс “Black Sea Science” засновано і вперше проведено за ініціативи Одеської національної академії харчових технологій у 2018 році, з 2019 року – за підтримки об’єднання ЗВО Чорноморського регіону “Black Sea Universities Network”, з 2020 року – за підтримки Європейської Асоціації інтеграції харчових наук та інженерних знань у харчовій галузі «”SEKI-Food Association”.

Система Orphus