Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Депутати обласної ради планують реорганізувати Градизьку спеціальну школу

Депутати обласної ради планують реорганізувати Градизьку спеціальну школу

20 жовтня депутати постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури розглянули та підтримали проєкт рішення “Про реорганізацію Градизької спеціальної школи Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Кременчуцької спеціальної школи Полтавської обласної ради”.

Директор Департаменту освіти і науки Віта Ковальська повідомила, що така необхідність виникла через те, що на сьогодні у закладі нараховується більше працівників, ніж учнів.

Наразі, у закладі здобувають освіту 60 учнів, при цьому кількість працівників у закладі 71, з них 33 педагогічних. Утримання однієї дитини виходить 330 тисяч гривень. Потужність  закладу становить 150 місць. Оскільки заклад має належне матеріальнотехнічне та кадрове забезпечення, але його наповнюваність складає лише 40 %, постала необхідність у вирішенні питання ефективного та раціонального використання майна закладу. Об’єднавши дві школи економія бюджету складатиме 7,4 млн грн”, – розповіла Віта Ковальська.

 

За її словами, на базі Градизької спецшколи планують створити військовий ліцей.

Читайте також: Депутати Полтавської облради планують звернутися до Уряду та МОН щодо відновлення в освітніх закладах посади “заступник директора з військово-патріотичного виховання”

Нагадаємо, позачергова сесія Полтавської обласної ради відбудеться 21 жовтня.

Перейти до вмісту