Ви тут:
Суспільство 

День вчителя – 2021: привітання та побажання для педагогів

День вчителя – 2021: привітання та побажання для педагогів

Цьогоріч День працівників освіти або День вчителя святкуватимуть 3 жовтня. Професійне свято вчителі відзначають у першу неділю жовтня. При цьому, традиційно, вітати педагогів починають з п’ятниці. 

В Україні свято відзначають з 1994 року.

Натомість Всесвітній день вчителя відзначають щорічно 5 жовтня. Саме цього дня, в 1966 році, ЮНЕСКО і Міжнародна організація праці ухвалили Рекомендацію “Про положення вчителів” – перший міжнародний документ, що окреслював умови праці вчителів, повідомляє Укрінформ.

Читайте також: На Полтавщині обрали переможця конкурсу малюнків до Дня вчителя

Пропонуємо добірку привітань до Дня вчителя від учнів та батьків.  

“Вітаємо з Днем вчителя! Дякуємо за вашу нелегку та відповідальну працю, терплячість і мудрість. У пам’яті кожного з нас назавжди залишаться спогади про шкільні роки, де саме ви були нашим надійним керманичем і добрим наставником”

amazingukraine

“Шановний вчителю! Дякуємо за вашу щоденну клопітку працю, яку ви виконуєте багато років поспіль. Ви, як ніхто інший, вмієте пробудити в учнів спрагу до знань. Бажаємо вам міцного здоров’я, багато радощів та неймовірних успіхів”

rivne.media

“Поганий учитель підносить істину, хороший вчить її знаходити”. Якби німецький педагог Адольф Дістервег, який сказав ці слова, був знайомий із вами особисто, він би неодмінно зарахував вас до другої категорї вчителів. На ваших уроках завжди цікаво, адже ви навчаєте нас думати, а не просто механічно запам’ятовувати сухі факти. Ми розвиваємося під вашим впевненим та чуйним керівництвом. Дякуємо за те, що ви формуєте в нас вміння критично мислити”

3.bp.blogspot.com

“У цей святковий день, ми бажаємо вам злагоди в душі та успіхів на роботі. Ви не лише навчаєте нас, а й організовуєте наше шкільне життя. Ми вдячні за вашу доброту й витримку. Дякуємо за те, що в кожному з нас ви бачите й виховуєте індивідуальність. Нехай ваша подальша праця на освітній ниві буде освітлена радістю, а також щирою вдячністю учнів і батьків”

i.pinimg.com

“Вітаємо вас із Днем вчителя. Хочемо сказати величезне “дякую” за вашу плідну працю й ентузіазм. Ви, як ніхто інший, відповідаєте нашим уявленням про справжнього вчителя. А яким повинен бути вчитель? На думку Антона Чехова, “учитель повинен бути артистом, художником, гаряче закоханим у свою справу”. Нам пощастило, що наших дітей навчає саме така людина, яка вміє надихати й розпалювати жагу до знань. Бажаємо вам довгих років успішної праці та міцного здоров’я”

vvpu.com.

 

 

Система Orphus