Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

“Читаємо дітям”: у Полтаві знімають національний освітній проєкт для учнів Нової української школи

“Читаємо дітям”: у Полтаві знімають національний освітній проєкт для учнів Нової української школи

23–25 жовтня стартував новий національний культурно-освітній проєкт “Читаємо дітям”, який має на меті залучити учнів Нової української школи до читання шедеврів світової художньої літератури.

Про це повідомили у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г.Короленка.

У проєкті взяли участь актриса театру і кіно Олександра Рудніцька, актор театру і кіно Роман Магрицький, ведуча радіо “Армія ФМ” Анастасія Сіроговська, студент 4 курсу Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, адміністратор “1+1 Media” Ілля Шликов.

Проєкт організували Науково-методичний центр якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури ПНПУ імені В. Г. Короленка, завідувачка кафедри світової літератури ПНПУ імені В. Г. Короленка професорка Ольга Ніколенко, актриса театру і кіно, старша викладачка кафедри режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв Олександра Рудніцька.

Проєкт “Читаємо дітям” покликаний створити якісний медіаконтент класичних і сучасних творів світової літератури для учнів, долучити їх до найкращих книжок світу в українських перекладах.

Зйомки проєкту проходять у Полтавському літературно-меморіальному музеї В. Г. Короленка. 

Фото: ПНПУ імені В.Г.Короленка

Система Orphus