Ви тут:
Суспільство Україна 

Чим важче – тим дешевше: Нова пошта змінила тарифікацію доставки закордонних онлайн-покупок

Чим важче – тим дешевше: Нова пошта змінила тарифікацію доставки закордонних онлайн-покупок

Нова пошта змінила тарифікацію доставки закордонних онлайн-покупок в залежності від ваги. Відтепер при замовленні товарів через сервіс NP Shopping доставка стає дешевшою, якщо вага відправлення збільшується.

Про це повідомила пресслужба Нової пошти.

“Українці все більше віддають перевагу закордонному онлайн-шопінгу. Особливо, коли магазини пропонують шалені знижки та розпродажі. Звичайно хочеться купити якомога більше. Тому ми в компанії вирішили, що доставка не повинна бути стримувальним фактором, а навпаки – клієнт може купувати більше, а платити за доставку менше”, – прокоментував СЕО Нової пошти Глобал Юрій Беневітскій.

З огляду на зростання інтересу українських покупців до закордонного онлайн-шопінгу, компанія запропонувала найвигідніші умови тарифікації: чим більше вага замовлення, тим дешевше обходиться його доставка. Оновлені тарифи стосуватимуться доставки з інтернет-магазинів всіх країн, які представлені на платформі. Зараз це США, Китай, Туреччина, Німеччина, Польща і Великобританія.

Наприклад, доставка посилки з американських інтернет-магазинів вагою до 1 кг обійдеться клієнтові в $ 5 за 0,5 кг, $ 3,80 від 1 до 5 кг, а посилки вагою понад 5 кг доставлятимуться за $ 3,6 за 0,5 кг.

Розрахувати вартість доставки, переглянути каталог інтернет-магазинів і отримати докладну інструкцію на замовлення товарів за кордоном можна на сайті.

Система Orphus