Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Четверо полтавських студенток отримуватимуть іменні стипендії Верховної Ради України

Четверо полтавських студенток отримуватимуть іменні стипендії Верховної Ради України

Міністерство освіти й науки України оприлюднило список студентів українських закладів вищої освіти, які з початку навчального року отримуватимуть іменні стипендії Верховної Ради України за високі досягнення у навчанні та науковій роботі.

Серед стипендіатів – студентки Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Софія Дмитрюк та Анастасія Клєпко, студентка Полтавського державного аграрного університету Ольга Шульгіна та студентка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Юлія Піддубна.

Іменні стипендії студентам вищих навчальних закладів заснувала Верховна Рада України у 1996 році з метою морального та матеріального заохочення здобуття вищої освіти студентами вищих навчальних закладів, які виявили особливі успіхи в навчанні та науковій роботі. Про це повідомляють на сайті Полтавської політехніки.

Грошовий розмір іменної стипендії Верховної Ради України для студентів закладів вищої освіти III-IV рівнів акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр” або “магістр” становить 2,6 тисячі гривень.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, 274 студенти провідних українських закладів вищої освіти упродовж навчального року отримуватимуть іменні стипендії Верховної Ради України за високі досягнення у навчанні. Кожен заклад вищої освіти самостійно обирав та подавав кандидатури від кожної спеціальності, розглядом поданих документів та затвердженням кандидатур стипендіатів займалася відповідна колегіальна комісія. 

Фото ілюстративне

Система Orphus