Черговий розгром: “Зоря” програла “Ромі” у Лізі конференцій

Луганці в поточній єврокампанії до цього матчу лише поступалися, пропускаючи до того ж по три м’ячі, однак дві сухі перемоги в останніх поєдинках внутрішнього чемпіонату давали певний привід для оптимізму.

Як розповіли в УАФ, загалом гра у виконанні «Зорі» на початку зустрічі з одним із фаворитів турніру виглядала привабливо, підопічні Скрипника намагалися швидко розігрувати комбінації на половині «Роми» та вигравали багато спірних м’ячів у середині поля. Однак знову, як і в матчах із «Рапідом» та «Буде-Глімтом», прикра помилка в захисті звела нанівець увесь позитив. Центральні захисники проґавили ривок Ель-Шаараві, а Дарбо тонко відчув ситуацію та виконав ідеальний пас на хід партнеру. 0:1.

У подальшому «Зоря» продовжувала демонструвати атакувальний футбол, однак останнього пасу не вистачало. Двічі нагоду для удару отримував Булеца, але його постріли були заблоковані захисниками. Гості атакували рідше, зате якісніше. У першому таймі Мацапура здійснив два сейви, не дозволивши Шомуродову та Ель-Шаараві збільшити рахунок. По перерві кіпер продовжував рятувати, відбиваючи удари Переса та Дарбо, а Абрахам пробив у стійку. Але після кутового Смоллінг забив другий м’яч, а розгромним рахунок зробив Абрахам із близької відстані.

У матчі брав участь півзахисник «Зорі» Булеца, який отримав виклик на жовтневий збір національної збірної України (замінений на 69-й хвилині).