Ви тут:
Суспільство 

Букмекери назвали фаворитів на місце нового Джеймса Бонда

Букмекери назвали фаворитів на місце нового Джеймса Бонда

Найбільше шансів замінити Крейга має Том Харді, Реге Жан-Пейдж та Джеймс Нортон.

Як повідомляє BBC, букмекери приймають ставки на всіх кандидатів, попри расову та статеву приналежність. Сьогодні список їх виглядає наступним чином:

– Том Харді – 5/2. 44-річний актор з заслужено яскравою репутацією, багатим і блискучим послужним списком – явний фаворит.

– Реге Жан-Пейдж – 3/1. 31-річний чорношкірий актор своєю нинішньою популярністю зобов’язаний ролі герцога Гастінгса в недавньому телесеріалі “Бріджертони”.

– Джеймс Нортон – 3/1. Нортону 36 років, його найпомітніша роль – Алекс Гудман в телесеріалі “Макмафія” про засилля російської мафії в Лондоні.

– Люк Еванс – 6/1. 42-річний валлієць найбільше відомий роллю лучника Барда в трилогії “Хоббіт”. Також грав у фільмі “Форсаж-6”, “Дракула” і разом з Ніколь Кідман – в недавньому серіалі “Дев’ять зовсім незнайомих людей”.

– Ідріс Ельба – 8/1. 49-річний Ельба – один з найпопулярніших чорношкірих акторів Британії, у себе в країні найбільше відомий завдяки екшн-герою телесеріалу Лютер. Також грав роль Нельсона Мандели в фільмі “Довгий шлях до свободи”.

– Генрі Кавілл – 8/1. Коли після відставки Пірса Броснана у 2005 році йшов відбір нового Бонда для фільму “Казино Рояль”, Кавілл мало не випередив Крейга. Режисер Мартін Кемпбелл віддавав саме йому перевагу, але продюсери відкинули його кандидатуру виключно через молодість, Кавіллу тоді було всього 22 роки. Сьогодні йому 38 – самий бондівських вік, і за плечима у нього безліч ролей, в тому числі Супермена в геройській франшизі Зака ​​Снайдера. У 2020 році штучний інтелект визначив саме Кавілла як ідеального наступника Крейга в ролі Бонда.

– Сюранна Джонс – 9/1. 43-річна актриса знімається головним чином в телесеріалах, а в число кандидатів потрапила завдяки ролям поліцейського інспектора в серіалах “Скотт і Бейлі” і “Чергування”.

– Лаша Лінч – 10/1. Про 33-річну Лашане Лінч як про новий Бонда стали говорити ще до того, як вона була затверджена на роль агента 007 Номі в “Чи не час помирати”. Чи допоможе їй вже трапилася залученість в бондіану отримати головну роль, або ж вона залишиться тінню Бонда? З огляду на недавні заяви Барбари Брокколі, другий варіант виглядає набагато більш імовірним.

Нагадаємо, Даніель Крейг після 15 років знімання вирішив залишити роль агента 007.

Система Orphus