Ви тут:
Суспільство 

Бельгійський співак Stromae показав кліп знятий в Києві

Бельгійський співак Stromae показав кліп знятий в Києві

Бельгійський співак Stromae випустив кліп на пісню під назвою Sante. Відео, яке знімали в Києві, за тиждень зібрало понад 8 млн переглядів на YouTube.

Sante – перша за три роки пісня Stromae. Кліп для виконавця у Києві зняла українська продакш-компанія shelter.film, повідомили в Слух.

Основна ідея відеороботи – показати щоденну працю людей, які попри всі труднощі отримують від неї задоволення. Наймасштабнішу сцену кліпу знімали близько шести годин на рухомому буксирі. Для неї було використано близько 100 кг живої риби, яку потім випустили у воду.

“Ми хотіли розповісти історії звичайних людей, які щодня багато працюють, щоб зробити наше життя комфортнішим. Попри складність, ці люди отримують від своєї роботи задоволення та насолоджуються життям. У кліпі ми показали людей із різних сфер та частин світу: оператор кол-центру десь в Африці, працівники ресторану на Близькому Сході, риболов зі Східної Європи”, – розповіла продюсерка Даша Дерягіна.

Це перший трек Stromae з квітня 2018 року, коли він випустив 9-хвилинну композицію Defiler для нової колекції свого бренду Mosaert. Саме з захопленням модою пов’язують його перерву в музиці, концертах і публічних появах, яка тривала три роки, але не тільки з цим.

 

Система Orphus