Ви тут:
Суспільство 

Adobe представила вебверсії Photoshop та Illustrator

Adobe представила вебверсії Photoshop та Illustrator

На конференції Adobe MAX 2021 Adobe представила вебверсії програм Photoshop та Illustrator, в яких користувачі зможуть переглядати та коментувати роботи навіть без підписки.

Як зазначається у блозі компанії, вебверсія також дозволяють вносити незначні зміни та швидко редагувати файли без необхідності запускати повні програми.

Про це повідомляє ITC.ua.

Крім основних інструментів для спільної роботи, таких як коментарі, виділення зон тощо, Adobe дозволяє використовувати деякі основні інструменти редагування без необхідності запускати програми Illustrator або Photoshop. До таких інструментів відносяться незначна корекція кольору прості шари, інструменти виділення, маски, та інше. Але головна мета вебверсій — це спільна робота зі співавторами чи замовниками, які можуть швидко переглядати роботу та вносити коментарі.

Ці коментарі будуть відображатися як у браузерному режимі перегляду, так і в програмах, не відволікаючи автора від роботи. вносити незначні зміни та швидко редагувати файли без необхідності запускати повні програми.

Система Orphus