55 живописних та 100 графічних творів: у Полтаві презентують перший цифровий архів робіт Миколи Ярошенка
55 живописних та 100 графічних творів: у Полтаві презентують цифровий архів робіт Миколи Ярошенка
Презентація цифрового архіву відбудеться 20 жовтня о 15:00 у великій виставковій залі Полтавського художнього музею ім. Миколи Ярошенка.
Про полтавський цифровий архів та історію його створення розкажуть спікери заходу Ольга Курчакова, Марина Герасименко, Олександр Ткаченко, повідомили на фейсбук-сторінці Полтавського художнього музею.
Про ефект від цифрових архівів у інших музеях України розкажуть представники Українського культурного фонду та Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В. Верещагіна.
Читайте також: У Полтаві створять перший цифровий архів робіт художника Миколи Ярошенка
Як зазначили організатори, гості заходу дізнаються про творчий спадок Миколи Ярошенка і його вплив на культурне життя Полтави ХІХ ст.
Потрапити на подію можна виключно за реєстрацією. Також запланована онлайн-трансляція.
Фото: Полтавський художній музей