Ви тут:
Суспільство Україна 

5 жовтня в Україні презентують Антикорупційний портал, який допомагатиме виявити корупційні ризики у діяльності органів влади

5 жовтня в Україні презентують Антикорупційний портал, який допомагатиме виявити корупційні ризики у діяльності органів влади

5 жовтня о 12:30 Голова НАЗК Олександр Новіков презентує Антикорупційний портал, який допомагатиме виявити корупційні ризики у діяльності органів влади.

Середній час затвердження антикорупційної програми НАЗК триває 90 днів. Більшість часу витрачається на те, щоб уповноважені отримали результати розгляду, внесли зміни до програми відповідно рекомендацій НАЗК та повторно її надіслали.
Для того, щоб скоротити цей час втричі НАЗК розробило спеціальний Антикорупційний портал для уповноважених із питань запобігання та виявлення корупції.
Завдяки Порталу уповноважені отримають не лише ресурс з корисною інформацією, але й персональні кабінети через які вони зможуть консультуватися безпосередньо з працівниками НАЗК.
Також матеріали порталу будуть корисними для керівників органів влади, громадських активістів та журналістів, які оцінюють питання боротьби з корупцією в Україні.
Презентація відбудеться 5 жовтня 2021 року о 12:30. Онлайн-трансляція буде доступна на YouTube-каналі “Укрінформу”.
Місце проведення: прес-центр «Укрінформ», м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»).
Участь у презентації порталу візьмуть:
Олександр Новіков, Голова НАЗК;
Сергій Деркач, керівник Департаменту запобігання та виявлення корупції НАЗК;
Олександр Касьянов, завідувач Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Пенсійного фонду України.

Всі охочі можуть поставити запитання спікерам в онлайн-формі. Відповіді будуть надані під час презентації.

Система Orphus