Ви тут:

5 брендів німецького одягу з якими не доведеться обирати між якістю і елегантністю

5 брендів німецького одягу з якими не доведеться обирати між якістю і елегантністю

Про якість німецьких машин, побутової техніки, освіти знає весь світ. Одяг німці роблять не гірше. Їх бренди, зазвичай, не женуться за екстравагантністю. В стилі німецького одягу прослідковується консервативність, яка поєднується з вишуканістю, елегантністю та практичністю.

Marc Cain

Бренд виготовляє жіночий одяг преміум-класу. Дизайнери Марк Кейн гармонійно поєднують риси класичного італійського стилю з німецьким прагненням до досконалості. Європейський виробник використовує матеріали високої якості та застосовує новітні технології обробки тканини. Речі німецького модного дому дозволяють відчути себе жіночною та елегантною. Українські жінки можуть одяг бренду Марк Кейн купити онлайн на сайті магазину Invogue, який у будь-яку точку країни доставить те, що вам сподобалось. 

Escada

Історія модного дому Ескада почалась з виготовлення жіночого одягу, який відрізнявся незвичним поєднанням кольорів, об’ємними принтами, вишивками. Сучасних жінок бренд приваблює поєднанням елементів високої моди з направленням street style. Німецька марка Ескада пропонує одяг класу люкс на всі випадки життя для жінок, які цінують індивідуальність та комфорт.

Arqueonautas

Німецький бренд відрізняється своїм характерним дизайном. В дизайні прослідковуються елементи морського стилю. В одязі модного дому переважають синій, білий, червоний кольори та морські принти. Використання якісних матеріалів та  цікавий дизайн зробили бренд популярним у всьому світі. Вже багато років речі німецького виробника рекламує актор Кевін Костнер.

Hugo Boss

Хьюго Босс — німецький бренд люкс-сегменту зі світовим ім’ям. Якщо раніше в дизайні одягу переважали чорний та синій кольори, притаманні діловому стилю, то сучасні колекції більш різноматні. Дім моди не зупиняється лише на створенні консервативних моделей. Дизайнери Хьюго Босс також пропонують одяг для активних та впевнених у собі осіб, які не бояться експериментів.

Strenesse

Висока якість пошиття, унікальні матеріали і ідеальний крій – ось ті риси, які відрізняють колекції німецького бренду Стреннес. Велике значення дизайнери надають якості матеріалів та інноваціям. Інтелігентність і чуттєвість, неповторний стиль і індивідуальний підхід переплітаються в одязі німецького бренду. Популярністю законодавець моди Стреннес зобов’язаний великому прагненню до унікального стилю, автентичного дизайну і абсолютної досконалості.

Система Orphus