Ви тут:
PROвсе Суспільство 

4 жовтня – Міжнародний день лікаря: листівки та привітання

4 жовтня – Міжнародний день лікаря: листівки та привітання

День лікаря в Україні або Міжнародний день лікаря відзначають у перший понеділок жовтня. у 2021 році – 4 жовтня святкують Міжнародний день лікаря. ​

У світі офіційний день лікаря відзначають з 1971 року. Міжнародний день лікаря ініціювала ВООЗ за підтримки Міжнародної медичної гуманітарної організації “Лікарі без кордонів”, передає УНН.

Це день солідарності й активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без меж — Medecіns Sans Frontіeres, MSF.

Серед засновників — Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ. Є незалежною організацією, що фінансується головним чином коштом суспільних пожертвувань з країн, де знаходяться її представництва. MSF допомагає жертвам природних катастроф, збройних конфліктів, епідемій, соціальної маргіналізації більш ніж у 80 країнах світу, допомагає усім незалежно від політичної, релігійної або етнічної приналежності.

Привітання в прозі

З Днем медичного працівника. Бажаю терпіння і витримки, мудрості й професійної віртуозності. Нехай кожен день веде до успіху і втілення великої мрії, головних бажань і головних надій!

***

З Днем медика! Нехай кожен день славиться гідною роботою, навіть і самим крихітним, але внеском у порятунок здоров’я. Бажаю міцності здоров’я, медичної витримки, удачі, підтримки, достатку і радості!

***

Лікарі – люди з великим серцем, стійкою витримкою, світлою головою і завжди благими цілями трудяться, як бджоли в білих халатах! Це професійне свято нагадує, скільки подяки і добрих побажань вони заслуговують!

***

Одна з найблагородніших професій на світі – професія лікаря. Нехай вам свято принесе радість, впевненість в собі і добробут в житті. Майте почуття власної гідності і служіть на благо людству. Будьте здорові і щасливі!

***

Нехай в житті буде повага людей, задоволення від турбот, нехай одужують ті, хто прийшов за допомогою. Нехай мудрість накопичується з роками – довгого і щасливого життя, люблячих дітей і багато-багато онуків!

Листівки та побажання

Хочеться сказати щось чудове,
Та не знаю, де знайти слова.
Чи ж опише хто зорю ранкову,
Що край неба сяйво розливає?
Ви чарівна, мов веселка ясна,
Що від неї радість огортає,
Мов троянда, ніжна і прекрасна,
Що в саду весною розцвітає.
Вас відразу щиро полюбила,
Як сестру, як подругу в путі,
Дякую я долі за цю милість,
Що звела із Вами у житті.
Скільки ж Ви людей урятували!
Вдячності від них нема кінця…
Віддаєте людям своє серце,
Щоб були здорові їх серця.

В день усіх лікарів,
вітаю українських докторів!
Бо надважка робота в вас —
кожному життя рятуєте повсякчас.

Бажаю вам на кожен день утіхи
нехай мине вас підступне лихо.
Хай радість кожен день дарує,
а ангел хай вас пильнує.

Без лікаря ми ніяк і нікуди,
до лікаря біжимо ми у випадку біди,
життя своє та рідних довіряємо,
працю лікарів усі ми поважаємо.

З днем лікаря тебе вітаю,
здоров’я міцного бажаю!
Нехай легким буде життя,
проблеми всі підуть у небуття!

Система Orphus