Ви тут:
Культура Суспільство 

“365 казок на ніч”: цикли казок для дітей про природу, знання і героїв

“365 казок на ніч”: цикли казок для дітей про природу, знання і героїв

Український інститут книги та медіасервіс Megogo продовжують аудіопроєкт “365 казок на ніч”. Організатори представлять три нові цикли аудіоверсій казок сучасних українських авторів. З’являться цикли казок про природу, знання і героїв. Кожен матиме по 20 випусків.

Про це повідомляють на сайті Читомо.

Уже доступний до прослуховування цикл аудіоказок про природу. Серед них твори Ольги Купріян, Марії Солтис-Смирнової, Олени Шкаврон, Віталії Савченко, Ольги Полевіної, Наталії Шейн, Еліни Заржицької, Євгенії Пірог. Нові цикли про знання та героїв поступово з’являтимуться до кінця цього року.

Вибрати казки організаторам допомогли психологиня Марина Клімова та завідувачка відділу координації культурно-освітніх проєктів Київської центральної бібліотеки для дітей імені Тараса Шевченка Наталія Козар, а озвучили їх професійні диктори.

“Перший цикл проєкту вийшов наприкінці минулого року і попри обмежений в часі інтерес до різдвяної тематики став одним із найпопулярніших серед дитячого аудіоконтенту. Тому ми раді представити наступний цикл – про природу. Осінь – час, коли хочеться проводити час із родиною й обговорювати найцікавіші історії. Тому ми продовжуємо створювати аудіоказки спільно з Українським інститутом книги. Завдяки такому партнерству ми хочемо розповісти про різноманіття природи, а також звернути увагу на дбайливе ставлення до неї”, – зазначає менеджерка Megogo Audio Катерина Котвіцька.

Прослухати казки можна безкоштовно. Знайти їх можна у розділі Audio додатку Megogo для смартфонів на базі iOS та Android, а також для автомобілів з аудіосистемою Apple CarPlay та Android Auto.

“У сучасному світі для дозвілля дітей створили безліч забавок, а ми в Українському інституті книги дбаємо про те, щоби вони обирали саме літературу. За місяць ми розмістимо ці казки на ютуб-каналі Українського інституту книги, до кожної казки додамо яскраві анімовані ілюстрації, тексти з правильними наголосами для коректного читання вголос і розвивальні завдання для дітей, розроблені методистом. Усе – щоб здобути увагу непосидючих читачів і читачок, а їхнім батькам надати зручні матеріали для родинного читання”, – розповіла координаторка проєкту в УІК Юлія Колісник.

Проєкт “365 казок на ніч” розпочали наприкінці минулого року казками на новорічну та різдвяну тематику. Цього року проєкт отримав премію X-Ray Marketing Awards.

“365 казок на ніч”- спільна ініціатива Українського інституту книги та медіасервісу Megogo. Головна мета проєкту – заохочувати батьків читати дітям вголос, виховувати любов до літератури, проводити час разом та слухати аудіоказки. Важливою його частиною стали окремі інструкції для дорослих із порадами щодо читання вголос, які розробили фахівці з читання.

Система Orphus