Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

1 жовтня – День ветерана: привітання очільників Полтавщини

1 жовтня – День ветерана: привітання очільників Полтавщини

1 жовтня в Україні відзначається День ветерана. А в усьому світі святкують Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітали жителів Полтавщини з Днем ветерана.

Шановні ветерани!

Щороку цього дня світова спільнота засвідчує повагу людям старшого покоління. Ви, шановні ветерани війни і праці, маєте чимало здобутків, є носіями кращих культурних та трудових традицій українського народу.

 Сьогодні чудова нагода вкотре нагадати всім про обов’язок турбуватися й оберігати представників найповажнішої частини нашого суспільства. Варто дослухатися до порад та пропозицій людей поважного віку, які ґрунтуються на багатому життєвому досвіді, життєвій мудрості, постійно піклуватися про них.

Дорогі ветерани! Вдячні вам за готовність повсякчас підтримати та допомогти, за приклад для наслідування.

Зичу вам доброго здоров’я! Нехай у ваших оселях завжди панують достаток і затишок!

Голова Полтавської обласної ради               Олександр Біленький

Шановні полтавці!

1 жовтня в усьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, який був проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН. В Україні 1 жовтня також встановлений День ветерана.

Ця дата – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це чергова нагода приділити більше уваги проблемам літніх людей, ще раз засвідчити повагу тим, за чиїми плечима нелегкий пройдений шлях.

Дорогі ветерани! Безмежна вдячність вам за зроблене для становлення та розвитку нашої держави, за гідний приклад для наслідування, слушні поради, підтримку й розуміння. Нехай ще довгі роки ваші досвід, знання, мудрість слугують вірним життєвим дороговказом для співвітчизників.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, тепла людської подяки і шани за добрі справи, миру й довголіття!

Голова Полтавської обласної державної адміністрації                            Олег Синєгубов

Система Orphus