Ви тут:
Суспільство Україна 

За розбещення та зґвалтування 10 неповнолітніх судитимуть мешканця Одеси

За розбещення та зґвалтування 10 неповнолітніх судитимуть мешканця Одеси

За даними слідства, протягом 2016-2021 років обвинувачений, використовуючи псевдонім та фотографію свого сина в соціальній мережі «Вконтакте» та месенджерах «Telegram», «Viber», «WhatsApp», спілкувався з малолітніми та неповнолітніми дівчатами.

Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Під час спілкування він вчиняв стосовно них розпусні дії, зокрема, вів цинічно-відверті розмови на сексуальні теми та надсилав їм зображення та відеозаписи порнографічного змісту. Увійшовши в довіру, він отримував від потерпілих фото інтимного характеру.

Дізнаючись на сторінках в соцмережах номери мобільних телефонів дівчат, він телефонував їм та представлявся співробітником поліції, який здійснює контроль за розповсюдженням в мережі Інтернет публікацій порнографічного характеру. Користуючись недосвідченістю підлітків, чоловік погрожував, що повідомить їх батькам, родичам та в школі, де вони навчались, про факти розповсюдження ними в мережі оголених фото та пропонував зустрітись під приводом обговорення та вирішення даної ситуації. Через погрози розголошення відомостей, що ганьблять їх честь та гідність, малолітні та неповнолітні потерпілі були змушені погодитись на зустрічі у малолюдному місці, під час яких обвинувачений ґвалтував їх.

Прокурори Приморської окружної прокуратури міста Одеси скерували до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка, за фактами розбещення та зґвалтувань неповнолітніх та малолітніх дівчат, а також виготовлення продукції порнографічного характеру за їх участі (ч.ч. 1, 2 ст. 156, ч.ч. 3, 4, 6 ст. 152, ч. 4 ст. 301 КК України).

Система Orphus