За крок до перемоги: полтавець став призером чемпіонату України з боксу

Євген Павловський здобув «срібло» національної першості.

Як розповіли у Федерації боксу України, з 7-го по 11 вересня в Одесі проходив головний національний боксерський турнір цього року – Чемпіонат України серед чоловіків. За підсумками змагань буде сформований новий склад збірної України, яка вирушить на Чемпіонат світу до Сербії.

Національна першість зібрала найсильніших боксерів держави, у тому числі спортсменів, які нещодавно брали участь в Олімпійських іграх-2020.

Перемогу у командному заліку Чемпіонату України здобула збірна Харківської області, представники якої завоювали 7 нагород (3 золоті, 1 срібна та 3 бронзові). Друга сходинка – у збірної Одеської області (2-0-3), третє місце посіла збірна Київської області (1-2-3).

Полтавець Євген Павловський у фінальному бої у ваговій категорії 92 кг поступився представнику Харківщини Роберту Мартону – 0:5.