Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З початку року на Полтавщині потонули 45 людей

З початку року на Полтавщині потонули 45 людей

Протягом цього року на водних об’єктах у Полтавській області загинули 45 людей, саме в купальний сезон — 30.

Цьогоріч вдалося врятувати 15 людей, повідомив під час апаратної наради т.в.о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.

Загалом на території області під час купального сезону обліковано 246 місць відпочинку на воді в 51 територіальній громаді. Паспортизованих пляжів – 106 (79 – загального користування й 27 – дитячих оздоровчих закладів), решта 140 – стихійні.

“У 30 територіальних громадах відсутні паспортизовані місця відпочинку на воді. Це питання потрібно вирішувати. В кожній громаді мають бути паспортизовані пляжі. У травні фахівці рятувально-водолазної служби обстежили й очистили від сторонніх предметів підводні акваторії на всіх паспортизованих пляжах. Крім того, було підготовлено 129 плавців-рятувальників. Із них 82 працювали у дитячих оздоровчих закладах, 47 – на сезонних рятувальних постах у місцях масового відпочинку на водних об’єктах”, – зазначив Віктор Стеблянко.

Також він додав, що в області функціонував 51 сезонний рятувальний пост: у Кременчуцькому районі – 21, Лубенському – 3, Миргородському – 9, Полтавському – 18.

За словами очільника Департаменту, кількість загиблих на водних об’єктах в області зменшилася порівняно з минулим роком на 2 людини – з 47 до 45, зменшилася кількість загиблих саме в купальний сезон – із 35 до 30 людей. Одну з основних причин загибелі Віктор Стеблянко називає вживання спиртних напоїв під час відпочинку.

Система Orphus