Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З нагоди Дня усиновлення у Котелевській громаді привітали прийомні сім’ї

З нагоди Дня усиновлення у Котелевській громаді привітали прийомні сім’ї

30 вересня, у День усиновлення, у Котелевській територіальній громаді заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко зустрілася з родинами, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Про це повідомила заступник Полтавської ОДА Катерина Рижеченко у фейсбуці.

“Щиро вдячна кожному за те, що колись, у певний момент вони здійснили цей крок – зробити щасливішими дітей, показати їм, що таке любов, дати віру в майбутнє. Зичу кожного дня не втрачати почуття важливості, значимості зробленого вами у житті. Із неймовірною повагою ставлюся до кожного з вас. Ви – герої зі щирими й благородними серцями. Ваша справа – це щоденний подвиг”, – зазначила Катерина Рижеченко.

Нині на Полтавщині проживають 649 усиновлених дітей. Понад 1900 дітей перебувають під опікою, піклуванням, виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу.

Читайте також: Родина з Полтавщини усиновила п’ятеро дітей

Цьогоріч в області створений 1 дитячий будинок сімейного типу, 2 прийомні сім’ї. Усиновлено 26 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Функціонують 115 прийомних сімей та 40 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховуються 464 дитини-сироти й позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа.

Фото: фейсбук

Система Orphus